Biz Kimiz?

DTCF Birlik, 78 Kuşağı olarak paylaşmayı, özveriyi, güvenmeyi her şeyiyle yaşayan bazı bayan arkadaşlarla birlikte yapılan toplantılar sonrasında, bir grup arkadaşın özverisiyle oluşturulmuş, 2003 yılından bugüne kadar 18 yıldır çalışmalarını sürdürerek gelen bir topluluktur. Bugünlere gelene kadar oluşturulan Yahoo ve Google oluşumlarıyla etkinliğini sürdüren DTCF Birlik, günümüzde Whatsapp ( Kantin, Akademi, Kütüphane) ve Facebook topluluklarıyla; DTCF BİRLİK – YouTube videolarıyla toplumsal iletişim alanında, www.dtcfbirlik.com adresiyle de genel ağ iletişiminde varlığını sürdürmektedir.

DTCF Birlik, Türk milletinin kalkınmasını, mutluluğunu, esenliğini, birlik ve bütünlüğünü ve devletimizin güçlü olmasını; Türk birliği olarak tanımladığı Turan’ı gerçekleştirmeyi amaç edinir.

DTCF Birlik, ülkemizin tüm sorunlarını ele alır, bunlara çözüm yolları gösterir, milli ülkünün hayata geçirilmesi için her şeyi yapar; ancak herhangi bir siyasi partiyle organik bağı yoktur, çalışmaları partiler üstüdür. Bunun yanı sıra Türkiye’nin bütünlüğüne, egemenliğine ve bağımsızlığına saygılı olan her partiye, saygılıdır. Sivil toplum örgütleri, kişiler ve topluluklar için de bu ölçü geçerlidir.

Giriş

Welcome to Typer

Brief and amiable onboarding is the first thing a new user sees in the theme.
Join Typer
Registration is closed.